„5-letek”

2017-ben ismét lesz Országos Diákköri Konferencia, ezúttal a Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kara ad majd otthont a Humán Szekció versenyeinek.Az Összehasonlító Irodalomtudományi Tanszék szimpóziuma

Ennek előzményeként az Összehasonlító Irodalomtudományi Tanszék két háziversenyt is tervez: egyet tavasszal, egyet ősszel.

Az “5-letek” című tavaszi forduló 2016. április 20-án (szerdán) 12 órától lesz megtartva a Vajda-teremben.

15-20 perces előadásokat várunk. Végzős hallgatóknak a mostani fordulón mindenképp részt kell venniük ahhoz, hogy kvalifikálják magukat az országos versenyre. Aki nem végzős, annak is érdemes kipróbálnia magát.

A nevezéshez nincs szükség dolgozatra. A név, szak és az évfolyam megadása mellett csak az előadás címét és egy 15-20 soros rezümét kell elküldeni e-mailben április 6-ig Tóth Ákosnak (tothakosjanos@freemail.hu).

Bővebb információ: http://www.szokoz.complit.u-szeged.hu/tdk-otdk/

Várjuk a jelentkezéseket!